Мінітрактор КрАСЗ 244

 

Мінітрактор КрАСЗ 244

Мінітрактор КрАСЗ 244 - багатофункціональний мінітрактор, надійний витривалий та простий в роботі, легкий в обслуговуванні, відрізняється високоякісною збіркою, сучасним дизайном та одними з найкращих характеристик та комплектацією серед конкурентів.

Подробное описание

Мінітрактор КрАСЗ 244 оснащений високоякісним надійним дизельним двигуном КМ 385 потужністю 24 к.с. з водяним охолодженням, має просту коробку передач з чотирма передніми і однією задньою швидкістю, що працюють в парі з розподільчою коробкою верхнього та нижнього діапазону швидкостей, повний привід 4х4 з блокуванням заднього диференціала, гідропідсилювач керма, дві пари гідро виходів, сучасну оптику. Паливна система досить проста і надійна, що не потребує складного обслуговування та регулювань. Все це суттєво розширює сферу його застосування.

Гарантія 500 мотогодин або 12 міс.
ЦІНА, грн. з ПДВ 143 777
Доставка в господарство Безкоштовно*

ПРИЗНАЧЕННЯ

Мінітрактор КрАСЗ 244 буде особливо актуальною для невеликих приватних та фермерських господарств, тваринницьких комплексів, комунальних та будівельних організацій.

Він відмінно підходить:
• Обробки ґрунтів будь - якої складності
• Проведення посівних робіт і збору врожаю
• Заготовки кормових культур
• Прибирання сміття та снігу
• Перевезення сипучих і інших вантажів до місця зберігання

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Мінітрактор комплектується двома парами гідроклапанів, що дозволяє суттєво розширити використання сучасним причіпним та навісним устаткуванням серед якого: трьохкорпусний плуг, ґрунтова фреза, дискова борона, сінокосарка сегментна, різак роторний, косарка-ботворізи, тракторні граблі,  причіп, картоплесаджалка дворядна і однорядна, культиватор, навісний обприскувач, тріско-дробарка, фронтальний навантажувач, снігоротор, щітка комунальна та ін.

Наявність передніх та задніх противаг, широка гума дозволяють збільшити масу транспортування вантажу, покращують прохідність та зчеплення з ґрунтом. Передню і задню колію можна регулювати в дуже широкому діапазоні, що дозволяє проводити досить великий перелік робіт по висадці, догляду та обробці різних рослин.

Мінітрактор КрАСЗ 244 має високу маневреність за рахунок компактних розмірів і може справлятися зі складними завданнями навіть в безпосередній близькості до стін і об'єктів інфраструктури.

КОМФОРТ ТА БЕЗПЕКА

Комфортна та безпечна експлуатація Мінітрактора КрАСЗ 244 забезпечується за рахунок підпружиненного широкого сидіння з амортизатором, підлокітниками з двох сторін та ременем безпеки, ергономічного розташування важелів, напів плоскої підлоги, правостороннього розміщення важелю передач, бокових дзеркал. Передні крила захистять водія від потрапляння сторонніх предметів та бруду. Високоефективна світлодіодна оптика дозволить працювати у темний час доби. Для полегшення запуску двигуна в зимовий період на Мінітракторі КрАСЗ 244 встановлено систему передпускового підігріву.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Модель двигуна KM385
Кількість циліндрів, шт. 3
Робочий об'єм двигуна, см3 1 532
Потужність, к.с. 24
Колісна формула 4х4 – підключаємий повний привід
Задній диференціал З блокуванням
Тип КПП (4+1)*2
Тип зчеплення однодискове
Кількість гідронасосів, шт. 2
Кількість гідро клапанів, пар 2
Швидкість обертів/хв. ВВП 540 / 720
Регулювання колії передніх коліс, мм 1150 – 1300
Регулювання колії задніх коліс, мм 1150 – 1300
Розмір передніх шин 6.5-16
Розмір задніх шин 9.50 - 24

КОМПЛЕКТАЦІЯ ТА ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ:
• Гідравлічний підсилювач керма
• Передні противаги, 42 кг. (6 шт * 7 кг)
• Задні противаги, 40 кг. (20 кг на колесі)
• Розбірні задні колісні диски
• Підпружинене сидіння з амортизатором, підлокітниками з двох сторін, ременем безпеки
• Важіль КПП збоку
• Напив пласка підлога
• Передні та задні крила
• Дзеркала заднього виду
• Панель приладів з лічильник мотогодин
• Система передпускового підігріву

Гарантія 500 мотогодин або 12 міс.
ЦІНА, грн. з ПДВ 143 777
Доставка в господарство Безкоштовно*

ГАРАНТІЙНЕ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Ціна станом на 14.04.2020 р. Безкоштовна доставка покупцю в межах 150 км від точки продажу.

Прайс-лист є інформативним, не може бути підставою для оплати і не може використовуватися як пропозиція для участі в тендері. Дистриб'ютор залишає за собою право вносити зміни в прайс-лист.

 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 

Ми рекомендуємо

euroexpert.com.uaeuroexpert.com.ua
 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка